Pomoc dla Konradka

Aukcje Allegro


Allegro przyznało nam status aukcji charytatywnych, za co gorąco dziękujemy temu portalowi:

Aukcje Allegro KonradaOd kwietnia 2011 r. ruszyły aukcje charytatywne na rzecz Konradka.

Wszystkie przychody z tych aukcji zasilą subkonto Konradka w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" co oznacza, że środki zgromadzone w ten sposób w całości są przeznaczone na jego leczenie.

Na aukcjach charytatywnych na rzecz Konradka będą wystawiane: przedmioty będące naszą własnością oraz podarowane nam przez Ludzi o Wielkich Sercach, a także cegiełki.

Wśród wystawianych przedmiotów będą rożne rzeczy. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Status aukcji charytatywnych oznacza także, że można zakupić przedmiot tylko symbolicznie, tj. dokonać zapłaty i pozostawić do dalszej licytacji. Za każdy gest serca będziemy bardzo wdzięczni. Każda złotówka się liczy.

Kupując przedmioty na naszych aukcjach bardzo prosimy o przesłanie nam dowodu zapłaty, gdyż wpłaty na koncie Fundacji księgowane są z bardzo dużym opóźnieniem, kilka dni a nawet dłużej (wiąże się to z dużą ilością podopiecznych w Fundacji). W przypadku braku potwierdzenia przelewu przedmiot będziemy mogli wysłać dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na subkoncie w Fundacji. Polecamy dokonywanie płatności poprzez "Płacę z Allegro" dzięki temu przesyłkę będziemy mogli wysłać już po otrzymaniu potwierdzenia przez Allegro czyli znacznie szybciej. Jeśli ktoś ma przedmioty które chciałby przekazać na aukcje charytatywne dla Konradka prosimy o kontakt.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy dokonują zakupów na aukcjach, w szczególności tym, którzy dokonują zakupów symbolicznie! Wasze wsparcie bardzo wiele dla nas znaczy, jest mobilizacją do dalszego działania, wywołuje uśmiech na naszych zmęczonych twarzach.

Zapraszamy serdecznie do licytacji.

Rodzice Konradka Izabela i Andrzej Bronisz